Contact

 

Algemeen Bibliowijzer Gelderland

 

Rijnbrink
www.rijnbrink.nl

 E bibliowijzer@rijnbrink.nl
   

Contactgegevens per bibliotheek

 

De Bibliotheek Achterhoekse Poort
www.achterhoeksepoort.nl

 

 

De Bibliotheek Arnhem
www.bibliotheekarnhem.nl

 

Contactpersoon
Maria de Haan (Specialist Jeugd)
T 026 3543171
m.dehaan@bibliotheekarnhem.nl

De Bibliotheek Barneveld
www.bibliotheekbarneveld.nl

 

 

De Bblthk (Bibliotheek Wageningen)
www.bblthk.nl

 

 

De Bibliotheek Brummen-Voorst
www.bibliotheekbrummenvoorst.nl

 

 

CODA Apeldoorn
www.coda-apeldoorn.nl

 

Contactpersoon
Chantel Gussekloo
T 055 5268517
onderwijs@coda-apeldoorn.nl

Cultura Ede
www.cultura-ede.nl

 

 

De Bibliotheek Gelderland Zuid
www.obgz.nl



Contactpersonen
Lonneke Bisschop (Specialist 0-4 jaar)
T 024 3274949
E lbisschop@obgz.nl

 

Willeke Buijssen (Specialist 4-12 jaar)
T 024 3274953
wbuijssen@obgz.nl

 

Anne Klusman (Specialist 12-18 jaar)
T 024 3274951
aklusman@obgz.nl

De Bibliotheek Graafschap
www.graafschapbibliotheken.nl

 

Contactpersonen
Ine Kamp (Programmamanager 0-18 jaar)
T 06 10200497
ine.kamp@graafschapbibliotheken.nl

 

Maja Elzinga (Specialist 0-4 jaar)
T 06 10199688
maja.elzinga@graafschapbibliotheken.nl

De Bibliotheek Groesbeek
www.bibliotheekgroesbeek.nl

 

 

De Bibliotheek Liemers
www.debibliotheekliemers.nl

 

Contactpersoon
Lilian Scholts
l.scholts@liemerskunstwerk.nl

De Bibliotheek Montferland
www.bibliotheekmontferland.nl

 

Contactpersoon
Petra Klop
T 0316 221184
infodidam@bibliotheekmontferland.nl

De Bibliotheek Gemeente Nijkerk
www.bibliotheeknijkerk.nl

 

 

De Bibliotheek Noord Veluwe
www.bibliotheeknoord-veluwe.nl

 

 

De Bibliotheek Noordwest Veluwe
www.bibliotheeknoordwestveluwe.nl

 

Contactpersoon
Sandra Timmer
T 085 2733575 of 06 23774591
E sandra.timmer@bnwv.nl

De Bibliotheek Oost Achterhoek
(Berkelland, Oost Gelre en Winterswijk)
www.oostachterhoek.nl

 

Contactpersoon
Rianne van Eijnatten (Consulent Leesbevordering en mediawijsheid)
T 088 0062929 of 06 51009867
rianne.vaneijnatten@oostachterhoek.nl

De Bibliotheek Rivierenland
www.bibliotheekrivierenland.nl

 

Contactpersonen
Yvonne van de Logt (Programmaleider Educatie 0-6 jaar)
T 0344 639940
yvonne.vandelogt@bibliotheekrivierenland.nl

  Dirk Horinga (Programmaleider Educatie 6-13 jaar)
T 0344 639940
dirk.horinga@bibliotheekrivierenland.nl

De Bibliotheek Scherpenzeel
www.bibliotheekscherpenzeel.nl

 

Contactpersoon
Marjon de Kruijff
T 033 2773107
marjon.dekruijff@bibliotheekscherpenzeel.nl

De Bibliotheek Veluwezoom
www.bibliotheekveluwezoom.nl

 

Contactpersonen
Mieke Hendriks (Specialist voor- en vroegschoolse educatie)
T 026 3341027
mieke.hendriks@bibliotheekveluwezoom.nl

  Roselijn de Bruin (Specialist educatie jeugd en jongeren)
T 026 3341027
roselijn.debruin@bibliotheekveluwezoom.nl

  Nina Jongedijk (Mediacoach)
T 026 3341027
nina.jongedijk@bibliotheekveluwezoom.nl

De Bibliotheek West Achterhoek
www.bibliotheekwestachterhoek.nl

 

Contactpersonen
Erna Krol
e.krol@bibliotheekwestachterhoek.nl
  Jenny Kolkena
j.kolkena@bibliotheekwestachterhoek.nl

De Bibliotheek Wijchen
www.bibliotheek-wijchen.nl

 

Contactpersonen
Judith Nagtegaal (Domeinspecialist Voorschoolse Periode)
T 024 6417144
judith.nagtegaal@bibliotheek-wijchen.nl

  Martin Bergsma (Domeinspecialist Basisonderwijs en Voortgezet Onderwijs)
T 024 6417144
martin.bergsma@bibliotheek-wijchen.nl